כתבת על הבית ברמת חן

בית אחד שתי קומות וקירות, שקופים
שחושפים את כל מה שקורה בפנים.
לא, זה לא קורה בסקנדינביה אלא
ממש כאן, ברמת גן     
לכתבה המלאה

כתבה במגזין טרנד

"אורנה גורביץ הצליחה לצקת תוכן עשיר ורב השראה לתוך מעטפת של בית אותו עיצבה ברגישות ובתבונה. העיצוב הרהוט הוא מופת לאסתטיקה ומאחורי כל בחירה ניצבת סיבה מוצקה ומנומקת. המעצבת אורנה שלוש גורביץ מכניסה אותנו אל מאחורי הקלעים של עבודתה."        
לכתבה המלאה

min7

הכנסת אורחים: בכל שבת המשפחה מארחת כ-18 איש לסעודות השבת. לצורך כך נבחר שולחן מרובע 1.5x1.5 מטרים עם הרחבה עד ארבעה מטרים שאינו חוסם את היציאה לגינה. את השולחן מכנה המעצבת 'שולחן חברתי', שכן כאשר אוכלת בו המשפחה הגרעינית אין בו ראש שולחן.      
לכתבה המלאה

כתבה במגזין טרנד

מחושך לאור. במשך שנים חיו בני משפחת גבע בבית חשוך וצפוף, שלא תוכנן לפי טעמם ולא התאים לאורח חייהם. אחרי הרבה היסוסים הם שכרו את שירותיה של האדריכלית אורנה גורביץ, שהפכה את הבית הקודר למקום מואר ומרווח, שעונה בדיוק על צרכי דייריו. גבירותי ורבותי - מהפך!
לכתבה המלאה

min4

הנישה שלהם לרגל חגיגות עשור למגזין נישה, קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של האנשים שכותבים, מצלמים, עורכים ומעצבים את המגזין, בפינה האהובה עליהם בביתם. נתפסו בנישה.
לכתבה המלאה

min5

גורביץ מעצבת מזרח תיכון חדש: עבור המעצבת אורנה שלוש גורביץ היווה עיצוב הבית בקלנסווה תהליך הכרות מעמיק עם לקוחותיה, תהליך שדרש ממנה תשומת לב רבה יותר מהנדרש בדרך כלל.
לכתבה המלאה

poolranana

חלום ישראלי: סיור בבית ברעננה זוג מרעננה הגשימו את החלום הישראלי ועיצבו את את ביתם החדש באופן שמתאים בדיוק לאורח חיי משפחתם ואהבתם הגדולה לאירוח.
לכתבה המלאה